Ukryte piękno

3/20/2017

Czym jest miłość?

Miłość to wszystko. Miłość jest wszędzie. W uśmiechu dziecka, w słowie mamo, w promieniach słońca, w cierpieniu, w chorobie, w stracie bliskiej osoby, w kończącej się miłości. Siedzi na ławce, pływa na statku, robi zakupy w markecie. Zagląda przez okno, mruga do nas z telewizora i komórki. Gdy jemy śniadanie, gdy zasypiamy, gdy wracamy do domu po ciężkim dniu w pracy.

Ukryte piękno to film o miłości, cierpieniu po stracie dziecka, o bólu i złości na życie. Na wszechświat. Upłakałam się na nim strasznie. Jako, że jestem mamą to na pewno film wywołał we mnie sporo uczuć. Potrafię sobie wyobrazić miłość do dziecka bo sama ja czuje i wiem, że strata dziecka to okropny ból i nie chciałabym nigdy być po tej stronie co wielu innych rodziców.


Czym jest czas?

Zastanawialiście się kiedyś? Czas mija, przemija, płynie. Czas trwa. Właśnie w filmie jest to świetnie wytłumaczone. Czas jest darem. Bardzo hojnym dla każdego człowieka. I każdy z nas decyduje o tym jak go wykorzysta. I dlatego nie warto narzekać, marudzić i wiecznie być niezadowolonym. To marnowanie czasu, który dostaliśmy.


I śmierć, która jest naturalnym etapem w życiu każdego z nas. Jak trudno jest się z nią pogodzić i nauczyć się żyć razem z nią. Obok niej. Jak pogodzić się ze śmiercią dziecka? To chyba najtrudniejsze co może nas spotkać.

Piękny film opisujący życiowe wartości , etapy przez jakie przechodzimy, nasze problemy. To film o życiu. Prawdziwy. Piękny.

Nie wiem czemu film ma niezbyt dobre opinie wśród internautów. Moim zdaniem Will Smith świetnie sobie poradził w tej roli. Lubię go oglądać na ekranie. Zagrał on w wielu dobrych filmach. Jest na prawdę dobrym aktorem. Poza tym cała obsada w filmie to świetne nazwiska. Dla mnie film jest rewelacyjny. Bardzo dobry. I napiszę to znowu jest piękny i wzruszający.

Polecam bardzo.


You Might Also Like

0 komentarze