List do przyszłej mnie.

1/11/2017


Słuchaj blondyna absolutnie nie waż się zmieniać koloru włosów, choćby Cię korciło nie wiem jak i z której strony i w jakim momencie swojego życia. Po prostu tego nie rób. Masz piękny kolor włosów, pilnuj tylko tych odrostów aby nie rzucały się w oczy. Maluj się, najpiękniej jak potrafisz. A do tej pory świetnie Ci szło. Przecież trening czyni mistrza, a Tobie idzie całkiem nieźle. Blond włosy i delikatny make-up podniosą Twoją wiarę w siebie. Uwierz w siebie.

Zacznij biegać jak poczujesz w sobie tę moc. A masz ją w sobie, pamiętasz? Musisz na nową ją obudzić w sobie. Bo przypomnij sobie jak dobrze się czułaś, kiedyś trenowałaś, kiedy wszystkie złe emocje wypociłaś na dobrym treningu lub podczas biegania. Załóż te słuchawki na uszy, posłuchaj ulubionej muzyki i biegnij, tak jak lubisz. A obiecuje, że poczujesz się lepiej. I nawet kilka kg zgubisz po drodze i wymodelujesz sylwetkę. 

Nie myśl o tym co złe Cię spotkało w roku 2016. Nie wracaj myślami do tego. Ja wiem, że będzie ciężko, że jeszcze będziesz musiała spotkać się z nim nie jeden raz. Ale pomyśl, że to kiedyś się skończy. Wszystkie złe chwile i emocje kiedyś opadną i poczujesz wielką ulgę, większą niż czujesz teraz. A rozprawy  to kolejny etap na drodze do szczęśliwszej Ciebie. Nie ulegaj już ponownie. Jak Ci przyjdzie kiedyś myśl, że znowu się zawahasz przypomnij sobie co czułaś 16 grudnia 2015 roku, co czułaś będąc w Anglii. To nic, że ludzie się odwrócili od Ciebie, bo nie znają Twojej wersji, nie wiedzą co czułaś będąc z nim. Ci, którzy Cię znają wiedzą, że nie kłamiesz. A ty bądź ponad tym wszystkim. Nie zniżaj się do jego poziomu i zachowaj te wszystkie złe wspomnienia dla siebie. Po co je drążyć dalej, skoro to tylko boli. 

Łap szczęście garściami, karm nim swoją duszę i ciało. I pokaż im wszystkim, że ich opinia się dla Ciebie nie liczy. Ludzi najbardziej wkurwia szczęście innych ludzi. Ciągle tylko narzekają albo interesują się życiem innych zamiast zająć się swoim życiem. Ty taka nie jesteś, dobrze wiesz o tym. Ciebie intersują tylko Twoje dzieci i rodzina i Ty. Zawsze pamiętaj o sobie. Dbaj o siebie, bądź dla siebie dobra i łagodna. Bądź dobra też dla innych, kiedy oni za plecami jad na Ciebie wylewają. Uśmiechaj się i bądź dumna z siebie. Niech się uczą od Ciebie i biorą przykład, że można żyć inaczej. 

Pracę znajdziesz na pewno, ja wierzę w Ciebie. Masz spore doświadczenie, a najważniejsze jest to że chcesz pracować. Nie boisz się nowych wyzwań, jesteś odważna. Dasz radę blondyna, znajdziesz pracę, spłacisz długi i zaczniecie żyć normalnie z dziewczynami. 

Prawo jazdy też sobie zrobisz, może nie w tym roku, ale może w następnym albo za dwa lata, ale zrobisz je bo też wierzę w Ciebie. Nie bierz tylko na swoje barki zbyt wiele na raz, oszczędzaj się, dbaj o relacje z córkami a jak trzeba nie bójcie się prosić o pomoc specjalistów. Oni są od tego aby pomagać innym. Są dla ludźi. 

Pamiętaj bądź dla siebie dobra. I rób to co sprawia, że jesteś szczęśliwa. 

You Might Also Like

0 komentarze