10 prawd z życia wziętych

12/03/2016


1. Nie można zadowolić wszystkich. Najlepiej zadowolić samą siebie. Zrób to co chcesz, co Tobie daje radość i poczucie szczęścia. Nie warto sugerować się opiniami innych ludźi. To nigdy nie będzie ich życie. Tylko Twoje.

2. Zlew pełen naczyń, porozrzucane zabawki, wiszące pranie i klejąca podłoga oznacza tylko jedno. Twój dom żyje. Jest w nim wiele radości, miłości i zabawy.

3. Wszystko w życiu robimy z jakiegoś powodu, a powody te nie spadają nam z nieba. One są blisko nas.

4. Zmiany się wprowadza a dopiero potem o nich mówi. Często jest tak, że wypowiadamy coś na głos licząc na efekty a potem los robi nam psikusa.

5. Nie wierz ludziom w to co mówią, wierz w to co robią. To czyny świadczą o człowieku. Słowa często wypowiadamy bez przemyślenia. 

6. Póki masz odwagę i siły aby zacząć wszystko od nowa, nic nie jest stracone. Choćbyś upadała po stokroć, wstań i próbuj dalej. My kobiety mamy w sobie ogromne pokłady siły.

7. Zaufanie jest jak zapałka, drugi raz jej nie odpalisz. Pomimo szczerych chęci nie każdemu jestem w stanie na nowo zaufać. Nie ma takiej mocy, która by to we mnie zmieniła. Wybaczyć można wszystko ale odbudować zaufanie, które ktoś mocno naruszył jest nie do naprawienia. 

8. Czasami są takie dni, że uśmiechniesz się nawet do herbaty. Od kiedy wiem, że wracam do Polski potrafię się uśmiechnąć nawet do ściany. 

9. Nawet najgorsi ludzie w naszym życiu są po coś. Dają nam dobre lekcje i doświadczenie. To właśnie te najbardziej bolesne przeżycia budują nasz charakter.

10. Nawet najgorszy okres w życiu nie trwa wiecznie. Trzeba go przeczekać. Nawet po najgorszej burzy wychodzi słońce. Czasami musimy poczekać trochę dłużej, ale czy nie warto?

You Might Also Like

0 komentarze